AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Acordul pentru fic

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Daiana.123
Admin

feminin Balanta Sobolan
Data nasterii : 25/09/1996 Data de inscriere : 27/08/2010
Varsta : 21
Localizare : In wonderland
Joburi/Distractii : cititul,muzica....

MesajSubiect: Acordul pentru fic   Vin Aug 27, 2010 11:00 pm

Postati aici cei care o sa doriti sa va postati ficul, si veti fi anuntati cand o sa puteti incepe sa postati.

1.Numele userului
2.Numele ficului
3.Un fragment de maxim 10 randuri puse sub spoiler
Spoiler:

4.Descriere
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Almost|Blood

feminin Fecioara Bivol
Data nasterii : 20/09/1997 Data de inscriere : 27/08/2010
Varsta : 20
Localizare : Undeva unde lumea va exista la infinit...
Joburi/Distractii : Moda&Muzica

MesajSubiect: Re: Acordul pentru fic   Sam Aug 28, 2010 3:02 am

Nume : Zombiutza
Fic: Salt Tears&Promisune interzisa&Apusul aduce un nou inceput
Fragment :

Descriere :
3.Este un fic mai special ca sa zic asa ...adica cel putin pentru mine este deoarece nu am scris niciodata o intamplare reala. Actiunea se petrecere intr-o incepand de vara pana iarna , persoaneje principale fiind doi prieteni. Cele doua personaje...trec prin cateva experiente mai ciudate pana cand intr-o zi ...destinul ii aduc impreuna. Ce se va mai intampla cand deciziile lor merg pe cai separate, ce se intampla cand trebuie sa se desparta pentru ceva timp ? O sa aflati curand.
2.Este un fic in care personajele principale sunt Elena , Damon si Stefan .Elena este vampir si il urmareste pe Damon .Cand Stefan descopera de existenta Elenei , aproape ca il omoara pe Damon . Mai tarziu apare Katherine , iar cei doi frati incep sa le incurce deoarece semanau . Atunci Damon isi incalca promisiunea interzisa de Stefan pe care i-a facut-o Elenei si aceasta aproape ca il omoara .(promisiunea interzisa de Stefan : Iti promit ca atunci cand soarele si luna se vor desparti , cand binele si raul vor fi de parti diferite dinnou , nu voi simti nici un sentiment )
1.Povestea este in continuarea serialelor cu Vampire Diaries , exact cum mi-o imaginez eu .Este din perspectiva lui Damon , care povesteste din momentul in care o saruta pe Katherine si pana renunta la tot . Isi da seama ca era ea , dar crede acest lucru doar pentru cateva secunde . Dar o sa o gaseasca si o sa aiba o mica surpriza .Cand o sa vada ca nimic nu este in favoarea lui renunta la tot si pleaca din oras .

Spoiler:

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.rpg-fans.forumz.ro
idiot 1
Admin

feminin Fecioara Bivol
Data nasterii : 14/09/1997 Data de inscriere : 27/08/2010
Varsta : 20
Localizare : Cluju`

MesajSubiect: Re: Acordul pentru fic   Sam Aug 28, 2010 3:05 am

ai acord pentru toate 3 laura :*
Sus In jos