AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Stiri Jennifer Love Hewitt

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Andreea si atat

Berbec Mistret
Data nasterii : 17/04/1995 Data de inscriere : 23/09/2010
Varsta : 23

MesajSubiect: Stiri Jennifer Love Hewitt   Lun Oct 04, 2010 2:13 am

Jennifer Love Hewitt vrea sa joace alaturi de "vampirul" Robert Pattinson
Jennifer Love Hewitt, actrita cunoscuta mai ales pentru rolul principal din serialul „Ghost Whishpers” si din filmul „Stiu ce-ai facut asta-vara!” a declarat de curand ca isi doreste nespus sa joace in continuarea filmului „Amurg”, indiferent de ce rol ar primi.
„Imi doresc mult de tot un rol. Pot sa car si bagajele lui RobertPattinson la aeroport daca e nevoie, as face orice in filmul asta”, le-a marturisit ea celor de la MTV in timpul unui eveniment.

In acelasi interviu, Jennifer a mai spus ca il admira enorm pe Edward Cullen, vampirul interpretat de Robert Pattinson. „Nuexista nici o fata pe lumea asta care sa nu faca parte dintreadmiratoarele lui Edward. Daca ati intalnit vreo fata care sa spunaaltceva, inseamna ca era o extraterestra venita de pe o planeta care nuar trebui sa existe”, a declarat Jennifer.

Actrita a mai spus ca regreta faptul ca nu a avut ocazia sa-lintalneasca pe Pattinson in cadrul acelui eveniment, dar a marturisitca probabil ar fi lesinat daca l-ar fi vazut in carne si oase. Inmomentul interviului, ea spera totusi sa-i intalneasca pe actorii din„True Blood”. „E clar ca sunt obsedata de vampiri!”, a declarat actrita.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Stiri Jennifer Love Hewitt

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Ghost Whisperer :: About Ghost Whisperer :: Actori :: Jennifer Love Hewitt(Melinda Gordon)-
Mergi direct la: